OK YAY KILIÇ
SEPETİM

Lamine Yaylar

Marka: ALİBOW YAY
ALİ BOW LAMİNE YAYLARITÜRK OKÇULUĞUNDAKİ GELİŞMELER YABANCI YATIRIMCILARI DA ETKİLEMİŞ VEBU ALANDA ÇOK FARKLI BİR ÇALIŞMAYA İMZA ATAN ALİ BOW MARKASI İLE KENDİNİ DUYURAN ÇİNLİ USTA BAŞARILI ..
4.450,00TL
GROZER GELENEKSEL HUN YAYIGROZER USTA'NIN ÜRETİMİ BİR YAY'DIR.HUN TÜRKLERİ'NİN KULLANDIĞI YAY MODELİDİR.MERAKLILARI BİZDEN TEMİN EDEBİLİRLER.RENKLER FARKLI TONLARDA GELEBİLMEKTEDİR.  ..
9.250,00TL
          DÜNYA'DA ÜRETİLEN EN İYİ TÜK YAYLARI GROZER MARKA OLAN MACAR YAYLARIDIR. KONSEPTİ ÇOK GENİŞ OLUP, ORTA ASYA BAŞTA OLMAK ÜZERE AVRUPAYA KADAR YAYILAN T..
7.590,00TL
Tezhip Ustalarımız tarfından yaylarımız özel ve incelikle bir sanat anlayışı ile süslenmekte veGeleneksel Türk Yay'larınız daha göz alıcı hale getirilmektedir.Tezhipli Yay  özellikle Hanım Okçularımızın özel Tercihlerindendir...
9.900,00TL
YAY RENKLERİ ÜRETİME GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR. DİKKATE ALMANIZ RİCA OLUNUR. ..
5.500,00TL
Af Archery Geleneksel Türk Yayı Af Archery Geleneksel Türk Yayı
İndirimli
Marka: AF ARCHERY
AF ARCHERY -TÜRK MODELİ LAMİNE YAYToplam uzunluk / (cm) : 117Dize Uzunluğu / (cm) : 114Maks. Çekme uzunluğu / (inç) : 32Malzeme:Türkçe (Sıra) : Cam Elyaf, bambu, dişbudak ağacı.Türkçe (Güncellenmiş versiyon) : Brids Eye Maple , Bearpaw Cam Elyaf, bambu, dişbudak ağacı1 , Yay ucu daralır,2 , İntegral..
4.900,00TL 4.750,00TL
Ahlat Türk YayıYeni Model Bir Türk Yayıdır.Formu Türk Yayı tarzındadır.Yeni Başlayanlar için en ekonomik Gerçek Türk Yayıdır.Siparişi verirken kaç libre istediğinizi belirtebilirsiniz...
2.490,00TL
Ali Bow Hun Yayı + 5 Ok Hediyeli Ali Bow Hun Yayı + 5 Ok Hediyeli
İndirimli
Ali Bow Hun Yayı + 5 Ok HediyeliUzakdoğunun parlayan yıldızı ve dünya yay üreticileri arasında haklı bir şöhrete sahip Alibow Markasının ürettiği Hun Tarzı Eğitim Yaylarını kampanyalı olarak okçularımızla buluşturuyoruz. Son derece dayanıklı ve kullanıcı hatalarına karşı oldukça toleranslı bu modeli..
2.620,00TL 1.990,00TL
Cündi Lamine Osmanlı YayıGelemeksel türk Yayı formu35-60 Libre aralığıAtlı Okçuluk için Uygundur...
3.450,00TL
Elif Antrenman - Çocuk YayıPP+Long gfTürk Yayı Puta Formu78 cm Çekim110 cm  Kurulu BoyKöprü:18-20 cmLibre 18-25 LibreSentetik Deri KaplamaBüyüklerin Kepaze Eğitim Yayı Olarak Kullanabileceği bir  yay formudur. ..
599,00TL
Geleneksel  Türk Yayı FormuÇocuklara Özel Üretilmiştir.Başlangıç Seviye Yaylarıdır.Çocuklarınıza Tarihi Rolünü hatırlatacak Güzel bir Karne Hediyesidir...
349,00TL
Geleneksel Osmanlı Yay Seti1 Adet YAY, 3 Adet Ok, Tirkeş, Bileklik, Zihgir, KollukOsmanlı Çocuk Seti..
499,00TL
GROZER İSKİT YAYIGrozer Ustanın ürettiği, Eski İskit Türkleri'nin KullandığıYay formudur. Güzel ve Şık bir yaydır...
9.750,00TL
Grozer Menzil Yayı L7Menzil Atışları, Yarışmalar için geliştirilmiştir.60 Libre ve Üstü 100 Libreye kadar olabilmektedir.Kendi gücünüze göre Libre Tercih etmelisiniz.Menzil Yayları Tek Atışlık Yaylar Bilgilendirme: 60 Libre üstü Tüm yaylar Menzil yayı statüsündedir.Hedef Tek seferde en uzun mes..
10.900,00TL
GROZER MACAR TÜRK YAYIMacar Türklerinin kullandığı Yay formundan esinlenerek üretilmiştir...
8.750,00TL
Marka: KESKİN YAY
KESKİN BALA ÇOCUK YAYIBALA, Türkiye’de geleneksel okçuluğa yeni başlayanlar tarafından en çok tercih edilen hibrit bir yaydır. Üretime başlandığından bu yana 100 ün üzerinde okul, Dernek ve kulüp tarafından tercih edilmiştir. Bala yayları Keskin Yayları’na özel olarak üretilen en üst kalite sentetik..
2.250,00TL
Marka: KESKİN YAY
KESKİN TUNÇ-AY GELENEKSEL TÜRK YAYITUNÇ-AY Türkiye’de (tecrübeli) geleneksel okçular tarafından en fazla tercih edilen geleneksel yaylardan biridir. Keskin yaylarına özel olarak üretilen en üst kalite malzemeler ile üretilmektedir. İsabetli, çekişi (gerilmesi) rahat ve sağlam bir yaydır.Yayın çekird..
3.790,00TL
Marka: KESKİN YAY
KESKİN NOGAY TÜRK YAYINOGAY bir lamine Kırım-Tatar yayıdır.  Keskin yaylarına özel olarak üretilen en üst kalite malzemeler ile üretilmektedir. İsabetli, çekişi (gerilmesi) rahat ve sağlam bir yaydır.Yayın çekirdek (iç) kısmı akçaağaç, gül, bamboo gibi farklı ağaçlardan imal edilmektedir. Yayın..
4.500,00TL
GELENEKSEL MENZİL YAYIOkçubaba'dan tekne kuramı formlu Türk Menzil Yayı Vav!Ahşap ve fiberglas laminasyon, mükemmel yapıda.%100 Türk işçiliğiyle üretilmiştir.Çekiş Mesafesi:      Maksimum 30" / 71 cmKurulu Yay Uzunluğu:118 cmÇekme Ağırlığı Aralığı:60-90 LibreKemanger:Okçubaba..
4.950,00TL
Okçubaba  Geleneksel VAV Puta Yayı                  Üst Seviye Yay..
3.780,00TL
SiMSEK JUNIOR S, 2019 yılında bazı özellikleri yeniden boyutlandırıp yeniden tasarlayarak üretmeye başladığımız önceki JUNIOR modeline dayanan yenilenmiş Çocuklar İçin Geleneksel Türk Yayı (Osmanlı Yay) modelimizdir; özellikle ağırlığı azaltmak için kanatların genişliğini ve kalınlığını azaltma..
2.490,00TL
ŞİMŞEK HİBRİT YAY - SSentetik Malzeme, Üretim Yöntemi Ve Malzemesi İtibariyle Sağlam Ve Kullanıcı Hatalarına Karşı Yüksek Toleransının Yanı Sıra Hız Ve Estetiğin İhmal Edilmediği Bir Yaydır.  Geleneksel Osmanlı Formuna Yakın Görüntüsü İle Kısa Bir Yaydır. Yerli Üretimdir. 6 Ay Üretici Garantisi..
2.690,00TL
ŞİMŞEK SİPAHİ TÜRK YAYIŞimşek Sipahi S + (Simsekbow Sipahi S + olarak da bilinir), eski Hybrid + modelimizde bazı tasarım değişiklikleri ve modifikasyonları ile yenilenmiş Geleneksel Türk Yay (Osmanlı Sipahi Yay) modelimizdir. Atlı Okçuluk ihtiyaçları için faydalı olacaktır.Temelde Şimşek Hybrid S +..
3.450,00TL
Tozkoparan Çocuk Yay Seti3 Ok, Bir Tirkeş, 1 Yay, ZihgirÇocuklar için İdeal Bir YAY'dır.Fiyatı Uygun, Eğitim sürecini başarı ile geçirmesini sağlar...
675,00TL
Çocukların Geleneksel okçuluğa başlaması için üretilmiştir. Başlangıç yayı Tozkoparan, hobi ve eğitim amaçlı kullanılır.10-14 yaşa kadar gençlerin kullanımı için mükemmel bir tasarıma sahiptir. Polimer reçineden üretilmiştir. Yay kirişiyle birlikte kurulmamış halde gönderilmektedir.Çocukla..
399,00TL
Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)