OK YAY KILIÇ
SEPETİM

Peygamber Sahabe Kılıçları

Hz. Muhammed Replika KılıcıAhşap balçak , Özel Üretim El İşçiliği, Kişiye özel hediyelik.Kılıcımız Sporsal olarak ve Dekoratif olarak kullanılabilir.Kaliteli Yay Çeliğinden üretilmiştir.%100 Müşteri Memnuniyetiokyaykilic.com Güvencesiyle.....
17.900,00TL
ZÜLFİKAR KILICI HAKKINDA; Bu kılıcı, Hz. Ali (ra)'ye Hz. Peygamber (asm) hediye etmiştir. Esasen, Mısır Melik'i Mukavkıs, Hz. Peygamber Efendimize (asm) hediye etmişti. Amrû bin Adûd s..
7.490,00TL
YAY ÇELİĞİ -- HZ.MUHAMMET KILICI DEKORATİF VE SPORSAL AMAÇLI KULLANIM YAPILABİLİR. YAY ÇELİĞİNDEN ÜRETİLMİŞTİR.KIRILMAZ. ..
14.900,00TL
   Hz. MUHAMMED AS. KILICI (Topkapı Sarayındaki Replikasıdır, Koleksiyonluk Üründür)(1 Adet Yapılmıştır. Hazırda vardır.)Yavuz Sultan Selim'in Mısır seferinin ardından İstanbul'a getirilen, sonraki dönemlerde sayısı sürekli artarak paha biçilmez bir hazine haline gelen "Kutsal Emanetler", ..
250.000,00TL
Dev Zülfikar Kılıcı1,5 Metre Uzunluğunda1 Müşterimizin talebi Doğrultusunda üretilmiştir.Talep üzerine özel Üretebiliriz.Üzerine Lazerle "Allah Muhammed Ya Ali" ve "La feta İlla Ali, La Seyfe İlla Zülfikar" Arapça olarak yazılır.Arzu ederseniz Kişi ve Dernek İsmide yazılır. Dekorluk Harika bir Kılıç..
0,00TL
Hz. DavutAs. Replika Kılıcı1,150 kg AğırlığıTam Boy:101 cmPaslanmaz Çelik ve Makas Çeliği Tercihleri ile Taliplilerin talebi üzerine Üretilmektedir.Davut As. Kılıcının SIRRI Nedir?Bilinir ki Bazı Peygamberlerin toplumlara örnek olması açısından Meslekleri vardır.Terzi Olanlar, Çoban Olanlar, Tü..
17.900,00TL
Hz.Dâvud'un Gizemli Kılıcı Hakkında.Topkapı Sarayı Mukaddes Emanetler Dairesi'nde muhafaza edilen bu kılıcın Hz. Dâvud'un bizzat kendi eliyle yaptığı kılıç olduğunu nice peygamberlerin, hükümdarların elinden geçtiğini biliyor muydunuz? İlginç olan ise bu kılıcın kıyamet yaklaştığında bir kez daha ku..
25.000,00TL
HZ. MUHAMMED REPLİKA -DÖVME KILIÇGEYİK BOYNUZU KABZETAM BOY 100 CMKIN HEDİYEMİZİDR...
17.950,00TL
Kabartmalı Gravürlü Özel Tasarım Zülfikar Kılıcı Kabartmalı Gravürlü Özel Tasarım Zülfikar Kılıcı
İndirimli Yeni
Kabartmalı Gravür İşlemeli Özel Tasarım Zülfikar Kılıcı75CK Yay Çeliği kullanılmaktadır.95 cmDüz Kabze-Aslanbaşı KabzeBu Zülfikar, Yapılan bir yarışmada İşçilik ve kalite açısından  1, Seçilmiş Ödül almıştır.Üzerindeki Gravürler ve kabartmalar ürünü benzerlerinden farklı kılmaktadır...
12.900,00TL 9.990,00TL
Zülfikar Kılıcı Yeni ModelŞık bir Üründür. Dekoratif Amaçlı kullanılabilir.Balçaklar farklı şekilde üretilebilir, tercihinize göre.Sarı Balçak, Gümüşi Renk, Şekillerde farklılaşabilir.Bilgi vermeniz yeterlidir.https://www.youtube.com/shorts/4hnwqBsHz7s?feature=share..
7.500,00TL
Zülfikar Kılıcı Yeni Tarz 1Şık bir Üründür. Dekoratif Amaçlı kullanılabilir.Balçaklar farklı şekilde üretilebilir, tercihinize göre.Sarı Balçak, Gümüşi Renk, Şekillerde farklılaşabilir.Bilgi vermeniz yeterlidir.https://www.youtube.com/shorts/4hnwqBsHz7s?feature=share..
7.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)