OK YAY KILIÇ
SEPETİM

Gandalf - Hobbit Glamdring Kılıcı

Gandalf - Hobbit Glamdring Kılıcı
11.880,00TL
Vergiler Hariç: 9.900,00TL
  • Ürün Kodu:: GANDLF HBBT _ OYK KLC 121

Gandalf-Hobbit Kılıcı

United Cutlery firması tarafından özel olarak lisanslı üretilen bu kılıç Hobbit serilerinde kullanılan Gandalf'ın kılıcı Glamdring'in bire bir replikası. Çok eski tarihlerde Elfler tarafından dövülen bu kılıç Gandalf'ın en büyük yardımcılarından biri olmuştur. Gandalf'ın hem Hobbit, hem de Lord of The Rings serilerinde bu kılıcı her daim yanında taşıdığı görülmüştür. Elf kılıçlarının uzunluğunu belli eden bu kılıç aynı zamanda ahşap sergi plağı ile birlikte gelmektedir. Özel sertifikası kutuya dahildir.


Film ; 40'tan fazla dilde 100 milyondan fazla kopya satılan milyonlarca kişi, milyonlarca kişi tarafından şimdiye kadar anlatılan en büyük fantastik-macera hikayesi olarak kabul edilen klasik destansı masal Yüzüklerin Efendisi ile büyüdü. JRR Tolkiens'in olağanüstü epik üçlemesi, büyülü bir yüzüğe sahip olmak için iyiyle kötü arasındaki mücadeleyi anlatıyor. 20. Yüzyılın en popüler kitabı olarak adlandırılan kitap üçlemesi, New Line Cinema'dan bir dizi uzun metrajlı filmde gösterildi. 


Gandalf'ın kılıcı Glamdring;  35 1/4 "paslanmaz çelik bıçak, sağlam metal kabza parçaları, sahte mavi mücevher kaplamalara sahip, genel olarak 47 5/8 boyutundadır. ve hakiki deri kaplı bir tutuş. Ahşap bir duvar ekranı ile sunulur ve bir özgünlük sertifikası içerir.


Kılıç 121 cm uzunluğundadır. Bıçak kısmı 90 cm'dir. 
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi